• Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
  • +381 25 437 711

Raspored igranja Bowling biznis lige Bowlingstones Sombor 2019-2020

TRECE KOLO     PONEDELJAK             11.11.2019

18 H      KLJUNOVI                                -               ORIS

19H      SOMBORSKE NOVINE            -                PAORI

20H      NOVI RADIO SOMBOR             -               BOWLINICA

21H      SPORTSKI SAVEZ                      -                SOMBORSKI SINDIKAT

TRECE KOLO     ČETVRTAK                     14.11.2019

18H     THE WOMEN-AGROFAVORIT     -        GREEN TOWN

19H     LUB 401                                        -          BOFOS

20H     HEATERS                                      -           VODOKANAL

21H     APATINSKA PIVARA                    -         VIP GROUP -VOJVODINA SUME

Slobodan:   MASTER LINE 

ČETVRTO  KOLO     PONEDELJAK             18.11.2019

18H     NOVI RADIO SOMBOR       -            VIP GROUP -VOJVODINA SUME

19H    HEATERS                              -            GREEN TOWN

20 H   VODOKANAL                       -            ORIS

21 H  THE WOMEN-AGROFAVORIT     -   SPORTSKI SAVEZ

ČETVRTO KOLO     ČETVRTAK                21.11.2019

18 H   SOMBORSKE NOVINE          -   S2 SOMBORSKI SINDIKAT

19 H  KLJUNOVI                              -     BOFOS

21 H  BOWLINICA                         -      PAORI

21 H APATINSKA PIVARA     -             MASTERI LINE

Slobodan:      Klub 401

25.11.2019 - 29.11. 2019                 CHALLINGER   I   

PETO KOLO    PONEDELJAK   02.12.2019 GOD.

18H    PAORI        -                 MASTER LINE

19H    ORIS           -                 SPORTSKI SAVEZ

20H    GREEN TOWN    -        BOFOS

21H   HEATERS      -                  SOMBORSKE NOVINE

PETO KOLO    ČETVRTAK     05.12.2019 GOD.

18H  BOWLINICA             –                           THE WOMEN-AGROFAVORIT

19H   VODOKANAL              -                       KLUB 401

20H   VIP GROUP VOJVODINAŠUME      - S2 SOMBORSKI SINDIKAT

21H NOVI RADIO SOMBOR         -              APATINSKA PIVARA

Slobodni : KLJUNOVI

ŠESTO KOLO  PONEDELJAK   09.12.2019

18H     THE WOMEN AGROFAVORIT  -     NOVI RADIO SOMBOR

19H      KLUB 401                 -                       BOWLINICA

20H      SOMBORSKE NOVINE-                   KLJUNOVI

21H      BOFOS   -                                         VIP GROUP VOJVODINA SUME

ŠESTO KOLO  ČETVRTAK   12.12.2019

18H     S2 SOMBORSKI SINDIKAT  -      PAORI

19H     SPORTSKI SAVEZ             -           VODOKANAL

20H     APATINSKA PIVARA        -           HEATERS

21H      MASTER LINE                  -           ORIS    

Slobodan : GREEN TOWN

SUBOTA  28.12.2019            NOVOGODIŠNJI    TURNIR    

SEDMO KOLO   PONEDEJAK     13.01.2020 GOD.

18H     BOFOS                      -     THE WOMEN AGROFAVORIT

19H     GREEN TOWN         -      APTINSKA PIVARA

20H   MASTER LINE           -      SPORTSKI SAVEZ

21H  VODOKANAL             -      NOVI RADIO SOMBOR

ČETVRATK   16.01.2020

18H      PAORI                                           -   KLJUNOVI

19H  VIP GROUP VOJVODINAŠUME  -   SOMBORSKE NOVINE

20H  S2 SOMBORSKI SINDIKAT            -   KLUB 401

21H  ORIS                                               -  HEATERS

Slobodan:   BOWLINICA

OSMO KOLO    PONEDELJAK   20.01.20120

18H      KLUB   401         -      HEATERS

19H       SPORTSKI SAVEZ   -  NOVI RADIO SOMBOR

20H      APATINSKA PIVARA    - SOMBORSKE NOVINE

21H     GREEN TOWN         -    PAORI

OSMO KOLO     ČETVRRTAK    23.01.2020

18H     S2 SOMBORSKI SINDIKAT       -  VODOKANAL

19H   MASTERI LINE     - BOWLINICA

20H    THE WOMEN AGROFAVORIT   -  KLJUNOVI

21H   BOFOS   -  ORIS

Slobodan:   VIP GROUP VOJVODINAŠUME 

 DEVETO KOLO   PONEDELJAK   27.01.2020

18H     HEATERS            -      PAORI

19H    KLJUNOVI            -      VIP GROUP VOJVODINAŠUME

20H    BOWLINICA         -      VODOKANAL

21H     KLUB 401            -      MASTER LINE

DEVETO KOLO ČETVRTAK   30.01.2020

18H    SOMBORSKE NOVINE    –   GREEN TOWN

19H    APATINSKA PIVARA      -    BOFOS

20H    NOVI RADIO SOMBOR   -    ORIS

21H    THE WOMEN AGROFAVORIT  -   S2 SOMBORSKI SINDIKAT

Slobodan :  SPORTSKI SAVEZ 

03.02.2020-06.02.2020    CHALLINGERE II

 14.02.2020 GOD.   TURNIR ZA DAN ZALJUBLJENIH   (PAROVI)

 DESETO KOLO  PONEDELJAK   17.02.2020

18H     S2 SOMBORSKI SINDIKAT – GREEN TOWN

19H    THE WOMEN AGROFAVORIT  -   VODOKANAL

20H    KLJUNOVI   - HEATERS

21H    APATINSKA PIVARA   - BOWLINICA   

DESETO KOLO  ČETVRTAK   20.02.2020

18H      SOMBORSKE NOVINE  -  NOVI RADIO SOMBO

19H       KLUB 401                 -     ORIS

20H      SPORTSKI SAVEZ         -  PAORI

21H       MASTER  LINE     -        VIP GROUP  VOJVODINAŠUME

Slobodan :  BOFOS

JEDANAESTO KOLO   PONEDELJAK   24.02.2020 GOD.

18H   VIP GROUP VOJVODINASUME –SPORTSKI SAVEZ

19H   PAORI              -                               KLUB 401

20H  BOFOS                 –                          S2 SOMBORSKI SINDIKAT

21H   NOVI RADIO SOMBOR         -       KLJUNOVI

JEDANAESTO KOLO   ČETVRTAK   27.02.2019 GOD.

18H   VODOKANAL               –              APATINSKA PIVARA

19H  ORIS                                 -            THE WOMEN AGROFAVORIT

20H  GREEN TOWN                –            MASTER LINE

21H  BOWLINICA                    -             SOMBORSKE NOVINE

Slobodan : HEATERS

 08.03.2019        OSMOMARTOVSKI TURNIR

DVANAESTO KOLO  PONEDELJAK   16.03.2020

18H                MASTER LINE      -               SOMBORSKE NOVINE

19H              S2 SOMBRSKI SINDIKAT  -        KLJUNOVI

20H              KLUB 401                -           THE WOMEN AGROFAVORIT

21H              PAORI                  –             VODOKANAL

DVANAESTO KOLO    ČETVRTAK   19.03.2020 GOD.

18H       GREEN TOWN                              -              NOVI RADIO SOMBOR

19H        BOFOS                                            -              HEATERS

20H        SPORTSKI SAVEZ                              -           APTINSKA PIVARA

21H        VIP GROUP  VOJVODINAŠUME      -           BOWLINICA

Slobodan :  ORIS

TRINAESTO KOLO    PONEDELJAK  23.03.2020 GOD.

18H     S2 SOMBORSKI SINDIKAT   - APATINSKA PIVARA

19H      BOFOS                          -         SOMBORSKE NOVNE

20H     SPORTSKI SAVEZ            -       KLUB 401

21H      ORIS                        -              BOWLINGICA

TRINAESTO KOLO   ČETVRTAK     26.03.2020 GOD.

18H    VIP GROUP VOJVODINAŠUME       - HEATERS

19H    GREEN TOWN                    -                KLJUNOVI

20H     MASTER LNE                      -               THE WOMEN AGROFAVORIT

21H     PAORI                                -                NOVI RADIO SOMBOR

Slobodan:  VODOKANAL

30.03.2020 GOD. – 02.04.2020 GOD.  CHALLINGER     III

ČETRNAESTO KOLO  PONEDELJAK  06.04.2020GOD.

18H     VODOKANAL              -               BOFOS

19H     BOWLINICA                               S2 SOMBORSKI SINDIKAT

20H     PAORI                  -                  VIP GROUP VOJVODINAŠUME

21H    SOMBORSKE NOVINE – THE WOMEN AGROFAVORIT

ČETRNAESTO KOLO   ČETVRTAK    09.04.2020 GOD.

18H   HEATERS           -  SPORSKI SAVEZ

19H  NOVI RADIO SOMBOR  - MASTER LINE

20H   ORIS – GREEN TOWN

21H   KLJUNOVI      -   KLUB 401

Slobodan: Apatinska pivara

PETNAESTO KOLO   PONEDELJAK  13.04.2020 GOD.

18H     SPORTSKI  SAVEZ      - KLJUNOVI

19H    MASTER LINE    -   HEATERS

20H   THE WOMEN AGROFAVORIT   -  APATINSKA PIVARA

21H  VIP GROUP VOJVODINA SUME  -  ORIS

PETNAESTO KOLO ČETVRTAK   16.04.2020 GOD.

18H   BOFOS -   BOWLICA

19H  S2 SOMBORSKI SINDAT  -  NOVI RADIO SOMBOR

20H   KLUB 401    -  SOMBORSKE NOVINE

21H  GREEN TOWN    -   VODOKANAL 

Slobodan: Paori

30.04.2019.    PRVOMAJSKI URANAK     TURNIR TROJKE

 ŠESNAESTO KOLO  PONEDELJAK   04.05.2020

18H    SOMBORSKE NOVINE   -  VODOKANAL

19H    APATINSKA PIVARA   -  ORIS

20H    HEATERS    - NOVI RADIO SOMBOR

21H   MASTER LINE- BOFOS

ŠESNAESTO KOLO  ČETVRTAK  07.05.2020

18H    SPORTSKI SAVEZ – GREEN TOWN

19H    THE WOMEN Agrofavorit     -  PAORI

20H   KLJUNOVI   -    BOWLINICA

21H    KLUB 401   - VIP GROUP VOJVODINASUME

Slobdan: S2 Somborski sindikat

 SEDAMNAESTO KOLO  PONEDELJAK  11.05.2020

18 H     ORIS             -                            S2 SOMBORSKI SINDIKAT

19H      VODOKANAL          -                 MASTER LINE

20H   VIP GROUP VOJVODINAŠUME  - GREEN TOWN

21H  KLJUNOVI        -       APATINSKA PIVARA

SEDAMNAESTO KOLO   ČETVRTAK   14.05.2020

18H      NOVI RADIO SOMBOR  - KLUB 401

19H      BOWLINICA –   SPORTSKI SAVEZ

20H      PAORI -             BOFOS

21H     HEATERS   -       THE WOMEN AGROFAVORIT

18.05.2020   -  22.05.2020     CHALLINGER     IV

25.05.2020 GOD. POČETAK PLAY OFF DELA

08.06.2020-12.06.2020  KVALIFIKACIJE POLUFINALE I FINALE POJEDINAČNO

13.06.2020  FINALE BUSINES LIGE

14.06.2020   MASTER CHALINGERE

 U TOKU TAKMIČENJA MOGUĆA ODSTUPANJA OD PREDVIDJENIH TERMINA NA PREDLOG ORGANIZATORA

SVE EKIPE SU U OBAVEZI DA SVOJE MEČEVE ODIGRAJU U PREDVIDJENIM TERMINIMA BEZ ODLAGANJA

ZA VREME ODIGRAVANJA CHALLINGERA NEMA TRENINGA

 

Team building

 
Da li ste razmišljali o druženju sa kolegama na nekom drugom osim prostorija vaše firme? Trebalo bi!

Pivnica / Longe bar

 
Bowling Stones pivnica radi svakim danom i nudi vam više vrsta domaćeg i stranog piva, kao i bogat izbor hrane.

Dešavanja

 
U Bowling Stones-u organizujemo i extra dešavanja. Pratite nas i saznajte na vreme sve o budućim dešavanjima.

Kontakt info

Bowling Stones

Apatinski put 1, Sombor

tel: +381 25 437 711

e-mail: office@bowlingstones.rs

web: www.bowlingstones.rs